Sudalyvaukite mūsų dizaino konkurse!

Tapkite šio pokyčio dalimi ir dalyvaukite mūsų konkurse kuriant pirmąjį visuotinį atsparumo antibiotikams simbolį. Mums reikia ne logotipo, o simbolio, kurį kiekvienas galėtų pasidaryti namuose ir segėti su pasididžiavimu; Kaip raudoną AIDS kaspinėlį.

Konkurso piniginis prizas – 2000 eurų! 🏆 Konkursas vyks iki 2020 m. kovo 31 d.

Paskleiskite žinią!

Mes paruošėme įvairios medžiagos, kuri padėtų paskleisti žinią apie šį konkursą. Būtume dėkingi, jei galėtumėte mums padėti paskleisti šią žinią, kad kuo daugiau žmonių dalyvautų konkurse ir pavyktų sukurti geriausią atsparumo antibiotikams simbolį.

Kitos idėjos

Jei norėtumėte pasidalyti informacija apie mūsų konkursą mokyklose, universitetuose arba apie tai papasakoti draugui, kuris visada kupinas puikių idėjų, nukopijuokite toliau pateikiamą trumpą pastraipą ir pasidalykite ja el. paštu arba programėle „WhatsApp“. Ją parsisiųsti galite čia.

https://youtu.be/Gi_u8T5xtFE

Žmonės jau dabar miršta nuo antibiotikams atsparių mikroorganizmų sukeltų infekcijų ir vis daugiau antibiotikų tampa neveiksmingi, todėl pavojus gresia dar daugiau gyvybių...

💊🦠🧫 Atsparumas antibiotikams tampa visuotine grėsme ir yra vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo mes susiduriame, bet apie tai žino nedaug žmonių. Mes privalome tai pakeisti!

Tapkite šio pokyčio dalimi ir dalyvaukite mūsų konkurse kuriant pirmąjį visuotinį atsparumo antibiotikams simbolį. 🌎

Dalyvauti gali visi! 👧🏾🧒🏻👩🏼🧑🏿👵🏽👨🏻

Mums reikia ne logotipo, o simbolio, kurį kiekvienas galėtų pasidaryti namuose ir segėti su pasididžiavimu; Kaip raudoną AIDS kaspinėlį. ✂️ 🧶 📏

Konkurso piniginis prizas – 2000 eurų! 🏆

Konkursas vyks iki 2020 m. kovo 31 d.

Daugiau informacijos (anglų kalba) pateikiama: https://eu-jamrai.eu/symbol-contest/

Socialiniai tinklai

Kviečiame apsilankyti mūsų socialinių tinklų paskyrose ir pasidalyti mūsų naujausiais pranešimais. Konkurso grotažymė yra #AntibioticResistanceSymbol.