Piedalies mūsu dizainu konkursā!

Piedalies mūsu organizētajā konkursā par pirmo pasaules līmeņa simbolu, kas reprezentētu antibiotiku rezistenci. Mēs nemeklējam logo, bet gan kaut ko taustāmu, ko ikviens jebkurā vietā spētu izgatavot un ar lepnumu valkāt; līdzīgi kā AIDS sarkanā lente.

Ir arī 🏆 2000 EUR liela naudas balva! Konkurss ir atvērts līdz 2020.gada 31.martam.

Pastāsti par to citiem!

Mēs esam sagatavojuši virkni materiālu, lai veicinātu šī konkursa izziņošanu pēc iespējas plašāk. Mēs ļoti novērtētu, ja Tu mums palīdzētu veicināt atsaucību, lai iespējami vairāk dalībnieku varētu piedalīties un mēs iegūtu vislabāko simbolu antibiotiku rezistencei.

Citi ierosinājumi

Ja tu vēlies pastāstīt par mūsu konkursu vietējām skolām, universitātēm vai draugiem, kuriem vienmēr ir lieliskas idejas, lūdzu nosūti viņiem e-pastā vai WhatsApp zemāk atrodamo īso aprakstu. To iespējams lejuplādēt arī šeit.

https://youtu.be/PEiQvMUOwSg

Jau šobrid pastāv infekcijas, kas ir rezistentas pret antibiotikām un ir nāvējošas. Ja antibiotikas kļūs bezspēcīgākas, vēl vairāk dzīvību tiks apdraudētas…

💊🦠🧫 Antibiotiku rezistence ir drauds visai pasaulei un viens no lielākajiem izaicinājumiem, ar kādu nācies saskarties, taču to apzinās ļoti neliela daļa iedzīvotāju. Mums tas ir jāmaina!

Esi daļa no šīm pārmaiņām un piedalies mūsu organizētajā konkursā par pirmo pasaules līmeņa simbolu, kas reprezentētu antibiotiku rezistenci. 🌎

Ikviens ir aicināts piedalīties! 👧🏾🧒🏻👩🏼🧑🏿👵🏽👨🏻

Mēs nemeklējam logo, bet gan kaut ko taustāmu, ko ikviens jebkurā vietā spētu izgatavot un ar lepnumu valkāt; līdzīgi kā AIDS sarkanā lente. ✂️ 🧶 📏

Ir arī 🏆 2000 EUR liela naudas balva!

Konkurss ir atvērts līdz 2020.gada 31.martam.

Vairāk informācijas (angļu val.): https://eu-jamrai.eu/symbol-contest/

Sociālie tīkli

Tu vari apmeklēt mūsuprofilus sociālajos tīklos un dalīties ar mūsu jaunākajiem ierakstiem. Konkursa mirkļbirka ir #AntibioticResistanceSymbol.