Zúčastněte se naší soutěže!

Zúčastněte se naší soutěže o návrh prvního globálního symbolu antibiotické rezistence. Nehledáme logo, ale něco hmatatelného, co si kdekoliv každý může doma vyrobit a hrdě to nosit; jako červenou stužku v případě AIDS.

Na vítěze čeká 2000 € ! Soutěž probíhá až do 31.3.2020.

Řekněte to dál!

Připravili jsme řadu propagačních materiálů k soutěži. Byli bychom opravdu rádi, kdybyste nám mohli pomoci a říci o soutěži dalším lidem, aby se jí každý mohl zúčastnit a abychom pak mohli vybrat ten nejlepší symbol antibiotické rezistence.

Další možnosti

Kdybyste do naší soutěže chtěli zapojit místní školy, univerzity nebo třeba přítele, který má vždycky skvělé nápady, zkopírujte si prosím níže uvedený krátký odstavec a sdílejte ho prostřednictvím e-mailu nebo WhatsApp. Tady si ho můžete i stáhnout.

https://youtu.be/aBG64l4rCbc

Lidé již na rezistentní infekce umírají a protože další antibiotika přestávají fungovat, bude ohroženo čím dál tím více životů...

💊🦠🧫 Odolnost vůči antibiotikům představuje globální hrozbu a jeden z největších problémů, které dnes před námi stojí, ale jen málokdo o tom ví. Musíme to změnit!

Přispějte ke změně a zúčastněte se naší soutěže o návrh prvního globálního symbolu antibiotické rezistence. 🌎

Každý se může zúčastnit! 👧🏾🧒🏻👩🏼🧑🏿👵🏽👨🏻

Nehledáme logo, ale něco hmatatelného, co si kdekoliv každý může doma vyrobit a hrdě to nosit; jako červenou stužku v případě AIDS. ✂️ 🧶 📏

Na vítěze čeká 🏆 2000 €!

Soutěž probíhá až do 31.3.2020.

Další informace (v angličtině): https://eu-jamrai.eu/symbol-contest/

Sociální média

Můžete také navštívit naše profily na sociálních médiích a sdílet naše nejnovější posty. Hashtag soutěže je #AntibioticResistanceSymbol.